צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

סוגי יישור שיניים

 הפנים והחיוך הם כרטיס הביקור שלנו ואיך שאומרים – "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". לכן, נראה כי אנשים רבים משקיעים את מיטב כספם על מנת לקבל חיוך מרשים, אך כאשר השיניים אינן ישרות ולא אסתטיות, קשה לקבל חיוך מרשים. בדיוק בשל סיבה זאת, נראה כי טכנולוגית יישור שיניים שינתה את פניה וניתן למצוא מגוון שיטות מתקדמות ליישור שיניים ולקבל שיניים יפות ואסתטיות. אם בעבר יישור שיניים היה בעיקר נחלתם של בני נוער וילדים, כיום הדבר הוא שונה. יותר ויותר בוגרים מבצעים יישור שיניים בשיטות מתקדמות בשל בעיות אסתטיות ולא דווקא בריאותיות, הרי לאחר הטיפול מתקבלות שיניים ישרות ויפות.

 

מגוון שיטות מתקדמות בתחום יישור שיניים:

·         שיטת יישור שיניים לינגואלי – שהוא גשר שאינו נראה כלל.

·         שיטת יישור שיניים שקוף – מדובר על פלטה שקופה המונחת על השיניים והיא כמעט שאינה נראית.

·         שיטת יישור שיניים ללא גשר כלל בשם אינויזליין.

·         שיטת יישור שיניים באמצעות סמכים ממתכת המובנים על השיניים.

·         שיטת יישור שיניים   - Damonשיטה זאת נחשבת למצליחה והמתקדמת ביותר בעולם.  

·         שיטת יישור שיניים באמצעות רסן מובנה.

אם כך, נראה כי השיטות הן רבות וככל שהשנים מתקדמות ניתן למצוא יותר ויותר שיטות מתקדמות אשר מאפשרות לכם ליישר את השיניים בצורה ידידותית וקלה בשונה משהיה בעבר הלא ממש רחוק. על מנת להתאים את השיטה הטובה ביותר עבורכם, תוכלו להתייעץ עם אורתודנט בתחום, על מנת שיתאים לכם את השיטה ממש כמו כפפה ליד- על פי מצב השיניים והמצב הבריאותי שלהן.

 

כיצד תוכלו למצוא אורתודנט מומחה?

דבר ראשון, עליכם לוודא כי מדובר באורתודנט מומחה בעל ניסיון רב בתחום. כמו כן, מומלץ להגיע למרפאה ולהתרשם מהרופא ומהצוות של המקום וכמובן לראות את עבודותיו והצלחותיו בתחום. בכל מקרה, תוכלו לקבל חוות דעת של מטופלים קודמים ולקבל המלצות על אותו רופא. 

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים