צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
שאלות נפוצות
מה זה אורתודונטיה? שיניים עקומות - גורמים ודרכי טיפול ליישור שיניים עקומות טיפול בשיניים בולטות מהו הטיפול המומלץ כשיש רווח בשיניים שיניים לא סימטריות
טיפול בלסת תחתונה בולטת >
שיניים צפופות מהו יישור שיניים בשיטת אינויזליין? נסיגת חניכיים לסת עליונה בולטת שיניים מסובבות שיניים צהובות - המלצה על טיפול מהם סמכים (Brackets)? נפילת קיבוע אורתודנטי רילפס שיניים יוצאות החוצה פלטה לשיניים - מה זה? שיניים מושלמות שיניים ארוכות לסת עליונה עקומה לסת הפוכה לסת חורקת בעיה בסגירת לסתות שן כלואה שיניים מצטופפות כתמים לבנים בשיניים אילו פעולות נדרשות ממני בטרם תחילת הטיפול? מדוע מומלץ ללכת לאורתודונט מומחה? מהו משך הטיפול? האם אפשר להתחיל טיפול יישור שיניים בכל גיל? האם חובה לבצע קיבוע לאחר טיפול יישור שיניים? מהו יישור שיניים לינגואלי – פנימי? מיהו מומחה ליישור שיניים ולסתות? שיניים עם רווחים גולש פונה עם שאלה על "שיניים מגעילות" מילון מונחים אורתודנטיה

טיפול בלסת תחתונה בולטת

תשובת ד"ר תמר פינקלשטיין:
שלום עמית, לסת תחתונה בולטת זהו מקרה נפוץ למדי. מעבר לעיוות מבנה הפנים בפן האסתטי, מבנה לא תקין של הלסתות מפריע למפגש השיניים ועקב כך לבעיות בלעיסה ואף שחיקת השיניים הטוחנות שגורמת להרס השיניים והחניכיים בהמשך.

 ראשית, על מנת להחליט על דרכי טיפול בלסת תחתונה, יש לבחון האם הלסת התחתונה אכן לא פרופורציונלית למבנה הפנים, או שמא הלסת העליונה קטנה מידי ועקב כך נוצר מצב של לסת תחתונה בולטת.

 יתכן והבעיה היא בעמדת השיניים, ואז ניתן לטפל באמצעות יישור שיניים במטרה להכניס את השיניים פנימה בטיפול אורתודנטי מסורתי. במידה והבעיה היא לא בשיניים אלא במבנה הלסת, יתכן צורך בשילוב של טיפול אורתוגנטי – ניתוח של הלסת. לרוב, הניתוח מבוצע במהלך הטיפול האורתודנטי.

במרפאתנו אנו מבצעים טיפולי יישור שיניים וניתוחי לסתות בשיטות מתקדמות ובאופן המקצועיבי ביותר.

 על מנת להעניק לבנך את הטיפול המתאים לו ביותר, מומלץ לקבוע תור לבדיקת אבחנה במרפאתנו – 03-5320044.

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים