צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
שאלות נפוצות
מה זה אורתודונטיה? שיניים עקומות - גורמים ודרכי טיפול ליישור שיניים עקומות טיפול בשיניים בולטות מהו הטיפול המומלץ כשיש רווח בשיניים שיניים לא סימטריות טיפול בלסת תחתונה בולטת שיניים צפופות מהו יישור שיניים בשיטת אינויזליין? נסיגת חניכיים לסת עליונה בולטת
שיניים מסובבות >
שיניים צהובות - המלצה על טיפול מהם סמכים (Brackets)? נפילת קיבוע אורתודנטי רילפס שיניים יוצאות החוצה פלטה לשיניים - מה זה? שיניים מושלמות שיניים ארוכות לסת עליונה עקומה לסת הפוכה לסת חורקת בעיה בסגירת לסתות שן כלואה שיניים מצטופפות כתמים לבנים בשיניים אילו פעולות נדרשות ממני בטרם תחילת הטיפול? מדוע מומלץ ללכת לאורתודונט מומחה? מהו משך הטיפול? האם אפשר להתחיל טיפול יישור שיניים בכל גיל? האם חובה לבצע קיבוע לאחר טיפול יישור שיניים? מהו יישור שיניים לינגואלי – פנימי? מיהו מומחה ליישור שיניים ולסתות? שיניים עם רווחים גולש פונה עם שאלה על "שיניים מגעילות" מילון מונחים אורתודנטיה

שיניים מסובבות

 ש: כיצד ניתן לטפל ב- שיניים מסובבות החוצה? יש לי ניב בלסת העליונה שלא כל כך גדל במקומו. רמי

 תשובת אורתודנט מומחה: רמי שלום. 

בשיניים מסובבות/שיניים מוטות אשר לא בקעו במקומן בקשת השיניים ניתן לטפל באמצעות יישור שיניים ע"י אורתודנט מוסמך.

אצלנו במרפאה מבצעים יישור שיניים בשיטות מתקדמות:

  • יישור שיניים פנימי (לנגאולי) – גשר המורכב בצד הפנימי של השיניים, כך שהגשר כלל לא נראה כלפי חוץ.
  • סמכים שקופים – יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים אשר מיוצרים מחרסינה בצבע השן ולא משנים את צבעם במהלך הטיפול.
  • שיטת Invisalign - יישור שיניים באמצעות סדרת פלטות שקופות אשר בהדרגה מזיזות את השיניים למקומן הרצוי. ביישור שיניים מסוג זה הפלטות מוסרות בשעת אכילה, לכן לא צוברות צבע עקב שתיה ואכילה.

מדוע צריך לטפל מסובבות עקומות:

מעבר לצורך האסתטי, שיניים לא ישרות גורמות למגוון בעיות, ביניהן בעיות בדיבור ובעיות חניכיים עקב קושי לשמור על היגיינת פה מספקת.

איך מאבחנים?

כדי להתאים את הטיפול הטוב ביותר, נדרש לאבחן את מצב השן, מיקומה, השיניים הסמוכות לה ומבנה הלסתות. לעיתים, נדרש לבצע עקירת שיניים שיפנו מקום בקשת השיניים על מנת לאפשר לשן לחזור למקומה, ע"י לחץ אותו יוצרים באמצעות הטיפול ליישור שיניים.

 לקביעת תור לאבחנה במרפאתנו – 03-5320044

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים