צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
שאלות נפוצות
מה זה אורתודונטיה? שיניים עקומות - גורמים ודרכי טיפול ליישור שיניים עקומות טיפול בשיניים בולטות מהו הטיפול המומלץ כשיש רווח בשיניים שיניים לא סימטריות טיפול בלסת תחתונה בולטת שיניים צפופות מהו יישור שיניים בשיטת אינויזליין? נסיגת חניכיים לסת עליונה בולטת שיניים מסובבות שיניים צהובות - המלצה על טיפול מהם סמכים (Brackets)? נפילת קיבוע אורתודנטי רילפס שיניים יוצאות החוצה פלטה לשיניים - מה זה?
שיניים מושלמות >
שיניים ארוכות לסת עליונה עקומה לסת הפוכה לסת חורקת בעיה בסגירת לסתות שן כלואה שיניים מצטופפות כתמים לבנים בשיניים אילו פעולות נדרשות ממני בטרם תחילת הטיפול? מדוע מומלץ ללכת לאורתודונט מומחה? מהו משך הטיפול? האם אפשר להתחיל טיפול יישור שיניים בכל גיל? האם חובה לבצע קיבוע לאחר טיפול יישור שיניים? מהו יישור שיניים לינגואלי – פנימי? מיהו מומחה ליישור שיניים ולסתות? שיניים עם רווחים גולש פונה עם שאלה על "שיניים מגעילות" מילון מונחים אורתודנטיה

שיניים מושלמות

 ש: שלום, הייתי רוצה שיניים יותר יפות.. יש לי שיניים צהובות ואפשר להגיד שיש לי גם קצת שיניים עקומות ואני רוצה שהן יהיו יותר יפות. מה הטיפולים המומלצים כדי לקבל שיניים לבנות ומסודרות יותר? יש לציין שאני בת 33 לכן לא מעוניינת להסתובב עם הגשר הכסוף. בתודה רבה, רינת

דוקטור תמר פיקלשטיין, אורתודנטית מומחית עונה:
רינת שלום. חיוך מושלם הוא בהחלט מפתח להרבה דלתות בחיים. יש מגוון שיטות וטיפולים אסתטיים לשיניים לבנות וישרות.

 כדי לדעת מה הוא הטיפול המתאים לך, כדאי להגיע לפגישת אבחון אצלנו במרפאה.

 הלבנת שיניים:

הלבנת שיניים יכולה להתאים לכל מי שסובל משיניים צהובות ואפילו מכתמים על השיניים בעקבות עישון ושתיית קפה. הליך הלבנת השיניים הוא הליך שבו חומר כימי מחמצן בצורת ג'ל, הקרוי קרבמיד פראוקסיד נמרח על השיניים ובהדרגה מבהיר אותם.

 דרך נוספת להלבנת שיניים היא באמצעות טיפול בלייזר, כשבמהלך הטיפול נמרח על גבי השיניים חומר הלבנה אשר מופעל ביעילות על ידי קרן לייזר. הטיפול מתבצע בכל שן בנפרד ואורך זמן מה, אך הוא חד פעמי, לעומת הטיפול הרגיל.

 ישנן דרכים ביתיות להלבנת השיניים המכונות "תרופות סבתא". הן לא מומלצות כלל היות והן פוגעות בזגוגית השן.

 יישור שיניים:

יישור שיניים הוא הפתרון האולטימטיבי למי שמעוניין בשיניים ישרות ומסודרות. במרפאתנו אנו מציעים יישור שיניים בשיטות בלתי נראות הכוללות יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים, גשר פנימי המודבק על החלק האחורי של השיניים ולא נראה כלפי חוץ, וגשר בשיטת Invisalign, שהוא למעשה קשתיות שקופות המולבשות על השיניים וניתנות להסרה בזמן צחצוח השיניים ואכילה.

שילוב בין הלבנת שיניים ויישור שיניים הוא הנוסחה לשיניים המושלמות – שיניים ישרות, מסודרות, ולבנות ובמרפאתנו מתמחים בטיפולים אלה.

 לקביעת תור לאבחנה במרפאתנו – 03-5320044

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים