צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
שאלות נפוצות
מה זה אורתודונטיה? שיניים עקומות - גורמים ודרכי טיפול ליישור שיניים עקומות טיפול בשיניים בולטות מהו הטיפול המומלץ כשיש רווח בשיניים
שיניים לא סימטריות >
טיפול בלסת תחתונה בולטת שיניים צפופות מהו יישור שיניים בשיטת אינויזליין? נסיגת חניכיים לסת עליונה בולטת שיניים מסובבות שיניים צהובות - המלצה על טיפול מהם סמכים (Brackets)? נפילת קיבוע אורתודנטי רילפס שיניים יוצאות החוצה פלטה לשיניים - מה זה? שיניים מושלמות שיניים ארוכות לסת עליונה עקומה לסת הפוכה לסת חורקת בעיה בסגירת לסתות שן כלואה שיניים מצטופפות כתמים לבנים בשיניים אילו פעולות נדרשות ממני בטרם תחילת הטיפול? מדוע מומלץ ללכת לאורתודונט מומחה? מהו משך הטיפול? האם אפשר להתחיל טיפול יישור שיניים בכל גיל? האם חובה לבצע קיבוע לאחר טיפול יישור שיניים? מהו יישור שיניים לינגואלי – פנימי? מיהו מומחה ליישור שיניים ולסתות? שיניים עם רווחים גולש פונה עם שאלה על "שיניים מגעילות" מילון מונחים אורתודנטיה

שיניים לא סימטריות

 דוקטור תמר פיקלשטיין עונה:

צמיחה לא סימטרית של שיניים יכולה לפגוע בביטחון האישי, אך מעבר לכך- יש בה כדי לגרום לבעיות נוספות בחלל הפה, בלסת ואף בדיבור.

ריכזנו עבורכם מספר שאלות שהופנו אלינו על ידי מטופלים, ושנוגעות לחוסר סימטריה בצמיחת השיניים. הנה הן לפניכם:

מה הם הגורמים לחוסר סימטריה בשיניים?

בין הגורמים העיקריים להיעדר סימטריה בשיניים ניתן למנות את אלו הגנטיים (האם לא, אם, סב או סבתא או אף אחד מדודיך מבנה דומה?), ואלו הסביבתיים הנובעים מהתנהגות מסויימת (כמו שימוש ארוך מדי במוצץ בקרב תינוקות וילדים)

 לא משנה מה הסיבה- אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לקבלת ייעוץ והצעות לטיפול בשיניים א-סימטריות.

 כיצד ניתן לטפל בשיניים לא סימטריות?

יישור שיניים במגוון דרכים ואפשרויות הוא הדרך הטובה ביותר לטפל בשיניים אסימטריות. בין האפשרויות השונות המוצעות לטיפול יישור השיניים במרפאת תמר סמייל, ניתן למנות את:

·         {C}יישור שיניים פנימי
·         פלטה לשיניים
·         סמכים שקופים
·         יישור שיניים לינגואלי
·         גשר בשיניים
·         יישור שיניים שקוף


 

התקשרו אלינו, למרפאת "תמר סמייל" והזמינו תור בו תבצע דר' תמר פינקלשטיין אבחון של הגורם לבעיה, ותתאים עבורכם את הטיפול המיטבי ליישור שיניים לא סימטריות.

 כיצד אוכל לקבל מידע נוסף על יישור שיניים לא סימטריות?

זה פשוט- כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס פנייה או להתקשר אלינו עם השאלות, ונסמח לסייע עם כל שאלה מתחום יישור השיניים או האורתודנטיה.

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים