צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
שאלות נפוצות
מה זה אורתודונטיה? שיניים עקומות - גורמים ודרכי טיפול ליישור שיניים עקומות טיפול בשיניים בולטות מהו הטיפול המומלץ כשיש רווח בשיניים שיניים לא סימטריות טיפול בלסת תחתונה בולטת שיניים צפופות מהו יישור שיניים בשיטת אינויזליין? נסיגת חניכיים לסת עליונה בולטת שיניים מסובבות שיניים צהובות - המלצה על טיפול מהם סמכים (Brackets)? נפילת קיבוע אורתודנטי רילפס
שיניים יוצאות החוצה >
פלטה לשיניים - מה זה? שיניים מושלמות שיניים ארוכות לסת עליונה עקומה לסת הפוכה לסת חורקת בעיה בסגירת לסתות שן כלואה שיניים מצטופפות כתמים לבנים בשיניים אילו פעולות נדרשות ממני בטרם תחילת הטיפול? מדוע מומלץ ללכת לאורתודונט מומחה? מהו משך הטיפול? האם אפשר להתחיל טיפול יישור שיניים בכל גיל? האם חובה לבצע קיבוע לאחר טיפול יישור שיניים? מהו יישור שיניים לינגואלי – פנימי? מיהו מומחה ליישור שיניים ולסתות? שיניים עם רווחים גולש פונה עם שאלה על "שיניים מגעילות" מילון מונחים אורתודנטיה

שיניים יוצאות החוצה

 שאלה: שמי תאיר, יש לי שיניים בולטות החוצה בלסת העליונה. כיצד ניתן לטפל בשיניים שיוצאות החוצה?

 

דוקטור פינקלשטיין עונה: תאיר שלום רב שלום רב.

שיניים בולטות החוצה הן אחת מהסיבות השכיחות לביצוע טיפול ליישור שיניים. מלבד הצורך האסתטי, שיניים הבולטות כלפי חוץ מפריעות לדיבור התקין, לסגירת הפה באופן מלא ולעיתים רבות גם ללעיסה בריאה.  

 

איך מאבחנים את הבעיה?

במקרה של קבוצת שיניים בולטות (השיניים החותכות), ניתן לסדר זאת באמצעות יישור שיניים סטנדרטי. במקרים בהם שיניים נוספות בלסת העליונה בולטות ויוצאות החוצה, אנו נבדוק האם מדובר בשיניים עקומות (ליקוי סגל דנטלי), או באופן כללי בלסת תחתונה שלא הפתחה מספיק ולכן הלסת העליונה בולטת באופן לא פרופורציונלי.

כדי לדעת לאפיין את המקרה ומהו הטיפול המומלץ, יש להגיע לאבחנה במרפאתנו.

 

מה הן הסיבות לשיניים הבולטות?

{C}·         {C}סיבה תורשתית.

{C}·         {C}השפעה סביבתית – מציצת אצבע.

{C}·         {C}קשיי נשימה דרך האף.

 

שיטות הטיפול

אופן הטיפול תלוי רבות בגיל המטופל. אצל ילדים ומתגברים ישנו מכשור המאפשר להרחיב את הלסת, ואילו אצל מבוגרים הלסת הגיעה לגדילה המקסימלית, מה שיכול ליצור צורך בעקירה של שן/שיניים על מנת לייצר מקום לשיניים הבולטות להיכנס לקשת השיניים, ובמקרים חריגים אף יותר ידרש ניתוח אורתוגנטי (ניתוח לסתות) על מנת להביא את הלסתות למצב של סגר תקין, ביחד עם טיפול אורתודנטי. אצלנו במרפאה מתמחים במגוון שיטות מתקדמות ההופכות את הטיפול ליישור שיניים לפשוט וכמעט בלתי נראה:  

 

{C}·         {C}סמכים שקופים – סמכים עשויים חרסינה בגוון השן המודבקים בחזית השיניים.

{C}·         {C}גשר פנימי (לינגואלי) – סמכים המודבקים בחלק הפנימי של השן ולא נראים כלפי חוץ.

{C}·         {C}יישור שיניים בשיטת Invisalign – פלטות שקופות היושבות על השיניים ומזיזות אותן בהדרגה למקומן הרצוי, ונשלפות בזמן אכילה וצחצוח השיניים.

 

לקביעת תור לאבחנה במרפאתנו - 03-5320044

 

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים