צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
שאלות נפוצות
מה זה אורתודונטיה? שיניים עקומות - גורמים ודרכי טיפול ליישור שיניים עקומות טיפול בשיניים בולטות מהו הטיפול המומלץ כשיש רווח בשיניים שיניים לא סימטריות טיפול בלסת תחתונה בולטת שיניים צפופות מהו יישור שיניים בשיטת אינויזליין? נסיגת חניכיים לסת עליונה בולטת שיניים מסובבות שיניים צהובות - המלצה על טיפול מהם סמכים (Brackets)? נפילת קיבוע אורתודנטי רילפס שיניים יוצאות החוצה פלטה לשיניים - מה זה? שיניים מושלמות שיניים ארוכות לסת עליונה עקומה לסת הפוכה לסת חורקת בעיה בסגירת לסתות שן כלואה שיניים מצטופפות כתמים לבנים בשיניים אילו פעולות נדרשות ממני בטרם תחילת הטיפול? מדוע מומלץ ללכת לאורתודונט מומחה? מהו משך הטיפול? האם אפשר להתחיל טיפול יישור שיניים בכל גיל? האם חובה לבצע קיבוע לאחר טיפול יישור שיניים? מהו יישור שיניים לינגואלי – פנימי? מיהו מומחה ליישור שיניים ולסתות? שיניים עם רווחים
גולש פונה עם שאלה על "שיניים מגעילות" >
מילון מונחים אורתודנטיה

גולש פונה עם שאלה על "שיניים מגעילות"

שאלה: לא נעים להגיד אבל יש לי שיניים מגעילות. הן לא ישרות, לא סימטרית בכלל ובנוסף לזה יש לי שיניים צהובות . מה הטיפול המוצע? חגית

תשובת דוקטור פינקלשטיין, אורתודנטית: חגית שלום.

במצב אותו את מתארת, ניתן לטפל באמצעות יישור שיניים וכן הלבנת שיניים.

שיניים עקומות מקשות מאוד על שמירת ההגיינה בפה, מה שלא מוסיף להן חן וצובע אותן בצבע צהבהב.

אנו מציעים טיפולים ליישור שיניים במגוון שיטות מתקדמות:

  •  יישור שיניים פנימי (לנגאולי) – גשר המורכב בצד הפנימי של השיניים, כך שהגשר כלל לא נראה כלפי חוץ.
  • סמכים שקופים – יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים אשר מיוצרים מחרסינה בצבע השן ולא משנים את צבעם במהלך הטיפול.
  • שיטת Invisalign - יישור שיניים באמצעות סדרת פלטות שקופות אשר בהדרגה מזיזות את השיניים למקומן הרצוי. ביישור שיניים מסוג זה הפלטות מוסרות בשעת אכילה, לכן לא צוברות צבע עקב שתיה ואכילה.

 שיטת הטיפול ומשכו תלויים רבות במצב השיניים ובבריאותן. יישור שיניים אורך בין שנה לשלוש שנים, כשבמקרים בהם מצב השיניים מורכב מאוד, משך הטיפול נוטה לשלוש שנים. במקרים בהן השיניים צפופות, לעיתים יש צורך לעקור שיניים על מנת לאפשר לשיניים הצפופות והבולטות להיכנס פנימה אל קשת השיניים.

במצב של שיניים לא סימטריות גם לאחר טיפול ליישור שיניים (לדוגמא ניבים בולטים או שן אחת ארוכה יותר מהשניה), ישנה אפשרות לשייף את האזורים הבולטים.

בסיום הטיפול, יש צורך בקיבוע כדי לשמור על תוצאות הטיפול.

לאחר יישור השיניים, ניתן לבצע טיפול הלבנת שיניים:

הליך הלבנת השיניים מבוצע על ידי חומרים המונחים על השן ומשחררים חומר כימי החודר אל שכבת השן הפנימית, הדנטין, ומבהיר אותה. עם התבהרות השכבה הפנימית, הצבע המשתקף דרך השכבה החיצונית (האמייל) נראה בהיר ויפה יותר.  ניתן לבצע באמצעות חומר הלבנה בטיפול ביתי האורך בין 7-15 יום, או בטיפול באמצעות לייזר, שהוא טיפול חד פעמי הנמשך כשעה.

לסיכום, יישור שיניים והלבנתן הם המפתח לקבלת שיניים סימטריות, ישרות ולבנות.

לקביעת פגישה לאבחנה במרפאתנו – 03-5320044

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים