צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

פלטה לשיניים

התקנת פלטה בשיניים

פלטה ליישור שיניים עשויה משטח אקריל ותפקידה הוא בהפעלת כוחות במקומות ממוקדים, או לחילופין להשלמת טיפול יישור שיניים לאחר הסרת הסמכים. פלטה לשיניים יש להתאים באופן מדוייק ומקצועי ללסת המטופל, אחרת הטיפול אינו אפקטיבי דיו.

 

יעילות הטיפול תלויה רבות בשיתוף הפעולה של המטופל, עצם העובדה כי הפלטה נשלפת, יכול כל מטופל לבחור שלא להרכיב אותה ובכך נפגמת תוצאת הטיפול. את הפלטה יש להרכיב מספר רב של שעות במהלך היממה ועל אף שהיא נשלפת, יש להקפיד על שעות הרכבתה, בהתאם להמלצת הרופא המטפל. 

 

פלטה נשלפת


תפקידה של הפלטה הנשלפת היא לאפשר את תזוזת השיניים למקומן הטבעי או לחילופין לשמור על השיניים ישרות. הדרכה נכונה במרפאה תאפשר למטופל להרכיב את הפלטה בזהירות ובאופן הנכון כך שהיא תשב היטב במקומה. במהלך צחצוח שיניים יש להסיר את הפלטה ולשטוף אותה באמצעות מים וסבון.


שיטת אינויזליין - פלטה לשיניים או יישור שיניים שקוף?


שיטה המבוססת על סדרת קשתיות המזיזות את השיניים בהדרגה למקום הנדרש. הטיפול מתבצע במספר שלבים הנקבעים על ידי אורתודנט ובכל שלב מותאמת קשתית באמצעות הדמייה ממוחשבת ומתקדמת. 

 

קשתיות המותאמות לכל מטופל באופן אישי הן שקופות, כך שכמעט ולא ניתן להבחין בהן. טכנולוגיה מתקדמת זו יקרה מהגשר המסורתי אך למי שרוצה לבצע יישור שיניים באמצעות פלטה לשיניים שאינה נראית, פתרון זה הינו הפתרון הטוב ביותר.

 

שתי השיטות גם יחד, מאפשרות שמירה על היגיינת הפה, משום שניתן להסירן במהלך צחצוח השיניים ובזמני הארוחות. להתאמת שיטת הטיפול הנכונה ביותר עבורכם, יש להיוועץ עם אורתודנט מומחה ומקצועי בתחום. 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין מומחית ליישור שיניים בשיטות המתקדמות מתחום האורתודנטיה, מזמינה אתכם ליהנות מטיפול מקצועי בהתאמה אישית  ויחס אדיב לכל אורך הדרך.

 

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים