צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

עמודים נוספים

גשר שקוף

 גשר שקוף הוא ללא ספק שם ודבר בתחום היישור שיניים והוא מאפשר לכם לקבל מראה שיניים אסתטי ויפה מבלי שהסביבה שלכם תבחין בכך. אם בעבר אנשים רבים ובעיקר מבוגרים לא ביצעו יישור שיניים בשל המבוכה מהסביבה בהרכבה הגשר, או שילדים רבים פחדו שהגשר יפגע בדימוי החברתי שלהם, כיום הדבר הוא שונה לחלוטין. הגשר השקוף ליישור שיניים הוא אמצעי יעיל, פופולרי, בעל ביקוש רב, בעל רמת דיוק גבוהה ומאפשר לבצע את תהליך יישור השיניים בזמן קצר יחסית לשיטות אחרות מיושנות יותר.

קרא עוד >

יישור שיניים למבוגרים

 חיוך יפה עם שיניים ישרות, הוא ללא ספק כרטיס ביקור שלנו, וכמו שאומרים אין הזדמנו שנייה לרושם שני, לכן ברוב המקרים, השיקולים לביצוע טיפולי יישור שיניים ולזכות בשיניים ישרות ויפות הם קוסמטיים, אך ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע יישור שיניים בשל בעיות רפואיות שונות. שיניים עקומות, מעבר לעובדה שהן פוגעות במראה האסתטי של הפנים ובחיוך, הן במקרים מסוימים גם משבשות את פעילות הלעיסה ויכולות לגרום גם לבעיות אוזניים. על מנת למנוע נזקים עתידיים וגם לזכות בחיוך יפה, רופאי שיניים רבים ממליצים על אבחון ראשוני של השיניים אצל ילדים כבר בגיל – 10. במידה ומכל סיבה בגילאים אלו לא דאגתם ליישור שיניים, חשוב לציין כי אף פעם לא מאוחר ובכל גיל ניתן לבצע זאת.

קרא עוד >

סוגי יישור שיניים

הפנים והחיוך הם כרטיס הביקור שלנו ואיך שאומרים – "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". לכן, נראה כי אנשים רבים משקיעים את מיטב כספם על מנת לקבל חיוך מרשים, אך כאשר השיניים אינן ישרות ולא אסתטיות, קשה לקבל חיוך מרשים. בדיוק בשל סיבה זאת, נראה כי טכנולוגית יישור שיניים שינתה את פניה וניתן למצוא מגוון שיטות מתקדמות ליישור שיניים ולקבל שיניים יפות ואסתטיות. אם בעבר יישור שיניים היה בעיקר נחלתם של בני נוער וילדים, כיום הדבר הוא שונה. יותר ויותר בוגרים מבצעים יישור שיניים בשיטות מתקדמות בשל בעיות אסתטיות ולא דווקא בריאותיות, הרי לאחר הטיפול מתקבלות שיניים ישרות ויפות.

קרא עוד >

יישור שיניים בזמן השינה
יישור שיניים בזמן השינה

שיטת יישור שיניים בלילה היא שיטת אירודנטיס, הטיפול מתבצע בבית במהל השינה או במהלך הזמן הפנוי. היתרונות בשיטה זו היא מהירות ההגעה לתוצאות והחשוב מכל היא הדיסקרטיות של השיטה.

קרא עוד >

יישור שיניים בשיטה חדשנית
יישור שיניים בשיטה חדשנית

מחפשים יישור שיניים בשיטה חדשה ומתקדמת? שיטת אירודנטיס היא שיטת יישור שיניים חדשנית ביותר. הטיפול מתבצע בבית בזמן שנוח לכם ומתאים לכם, במהלך השנה, או הישיבה מול הטלוויזיה. והכי חשוב הטיפול לא דורש התקנת מכשור קבע בפה

קרא עוד >

יישור שיניים בהרדמה מלאה
יישור שיניים בהרדמה מלאה

צריכים לעבור טיפול יישור שיניים אך נמנעים בגלל הפחד מהטיפול? רוצים טיפול מהיר? יש פיתרון יישור שיניים הניתוח אחד עם הרדמה כללית או טשטוש, לבחירתכם. 

קרא עוד >

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים