צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

מדריכים ומאמרים

טיפול אורתודונטי מוקדם והקשר שלו להתפתחות הפנים

חסימה נשימתית של דרכי האוויר העליונות יכולה להיגרם כתוצאה מנזלת כרונית כתוצאה מאלרגיות, מגדילת יתר של רקמת הלימפה באזור האחורי של האף והגרון (מוכר יותר כפוליפים או אדנואידים), מסטייה של מחיצות האף ועוד.

קרא עוד >

הלבנת שיניים כטיפול של אסתטיקה דנטאלית

התחום של טיפולים אסתטיים הקשורים לאיברי הגוף השונים לא פסח גם על המראה של הפה והשיניים. אם מטרתם הבסיסית של טיפולי האסתטיקה השונים היא שיפור המראה והחזרת האיברים למראה הצעיר שהיה להם לפני חלוף הזמן , כנסו כעת להמשך קריאת המאמר.

קרא עוד >

מה גורם לכאבי שיניים?

 כאבי שיניים זה בהחלט לא כאב נעים. בכדי להבין ממה נגרם הכאב כדאי להכיר את השיניים שלנו וממה הן עשויות. בפה של מבוגר יש- 32 שיניים, בפה של ילד יש- 20 שיניים חלביות. מערכת השיניים בנויה מ: שיניים חותכות, ניבים, מלתעות וטוחנות כשלכל שן יש תפקיד אחר בלעיסה ובאכילה.

קרא עוד >

טיפולי אסתטיקה בשילוב טיפולי שיניים - לקבלת מראה אטרקטיב

 טיפולי יישור שיניים כמו טיפולי שיניים אחרים שנחשבים לבעלי אופי אסתטי הם מהטיפולים הפופולאריים ביותר שמבוצעים היוםכל אחד רוצה להשיג את המראה האטרקטיבי ביותר שניתן לחשוב עליו,זאת כאשר כל טיפול אסתטי לצד טיפולי השיניים נלקח בחשבון מבחינתם של הרציניים בכל הנוגע להשגת המטרות שלהם.

קרא עוד >

המרכיבים לחיוך המושלם

העשירים והמפורסמים תמיד יחפשו אחר דרכים חדשות שישאירו אותם יפים וצעירים ככול האפשר. אבל תשכחו ממתיחת פנים - נראה כי טיפול ה-VIP החדש, אשר מבטיח חלופה לטיפול הכירורגי והפולשני - הוא טיפול שיניים חדש שנקרא ׳הרמת חיוך׳, על משקל ׳הרמת פנים׳.

קרא עוד >

מתי תדעו שאין מנוס מביצוע השתלת שיניים?

 אנשים רבים בישראל אינם מקפידים על היגיינת הפה ועל צחצוח שיניים, ורבים אחרים מעשנים או סובלים ממחלות שונות, ומסיבות אלו ועוד הם עלולים לסבול מאובדן שיניים. מאחר שכל אדם מעוניין לחייך בפה מלא ולהציג שיניים בריאות, אסתטיות ולבנות, חשוב לפנות לרופא שיניים המתמחה בהשתלות שיניים. כיום, קיימות מגוון טכניקות חדשניות ומתקדמות להשתלת שיניים, כאשר בין השיטות החדשות ניתן למנות השתלת שיניים ביום אחד.

קרא עוד >

טיפולי שיניים בעזרת רפואה סינית
טיפולי שיניים בעזרת רפואה סינית

 על פי הרפואה הסינית ישנה זרימת אנרגיה בגוף אשר מכונה צ'י (נשימה בסינית). נקודה זו מחיה את הגוף ובלעדיה אין לנו חיים, כלומר תפקוד הגוף מבוסס על נקודה זו.

קרא עוד >

ד
מה הסכנות באי טיפול בדלקת חניכיים?

עם הבריאות שלנו אף אחד לא מוכן לשחק. כמו שלא נשחק עם הבריאות של הלב שלנו או של הריאות כך גם אסור לנו לזלזל ולא לטפל בבריאות השיניים שלנו. בעיות שיניים יכולות לגרום לכאב רב והטיפול בהן הוא יקר מאוד מבחינה כספית. 

 

 

קרא עוד >

כיצד מתבצע תהליך יישור שיניים אצל רופא שיניים מוסמך?

 יישור שיניים הוא ללא ספק תהליך מצוין אשר יקנה לכם חיוך מרשים ואפשרות להציג מראה פנים אסתטי ויפה. כיום, נראה כי אנשים רבים שמים דגש על המראה האסתטי ויש מודעות רבה לטיפוח היופי בפנים, כך שטיפולי יישור שיניים הם חלק מטיפולי האסתטיקה הפופולריים בשוק.

קרא עוד >

כירורגיית פה ולסת בישראל

 כירורגיית פה ולסת קיבלה הכרה בינלאומית כמומחיות כירורגית – מקצוע העוסק באזור הצוואר, הפנים והראש במטרה לטפל בפגמים גנטיים המופיעים ברקמות הקשות והרכות של הפה, הלסתות והפנים. 
 

קרא עוד >

למה עדיף לעשות יישור שיניים אצל רופא פרטי

יישור שיניים הוא פתרון מצוין עבור אנשים הסובלים משיניים שאינן ישרות ובעיות שונות בלסת, והם נועדו לשמור על המראה האסתטי של הפנים ולהקנות למטופלים חיוך מרשים. החיוך עם שיניים ישרות, הוא - כרטיס ביקור שלנו ומשפיע רבות על המראה הכללי של הפנים, לכן אנשים רבים שולחים את ילדיהם בכר בגיל צעיר לבדיקה אצל רופא שיניים כדי שיבדוק אם ניתן לבצע יישור שיניים כל עוד השיניים רכות. 
כמובן שישנם אנשים מבוגרים אשר מעוניינים בגיל מסוים לזכות בשיניים ישרות ויפות, לרוב מדובר באנשים שלא בצעו זאת בצעירותם בשל סיבות שונות, לכן ניתן לבצע יישור שיניים בכל גיל על ידי טכניקות חדשניות ועל ידי זמני טיפול קצרים יחסית.

קרא עוד >

מתי שמים גשר בשיניים

המושג גשר לשיניים הוא שם עממי שהכוונה שלו היא למערכת אביזרים מתכתיים בדרך כלל המותקנים על השיניים של מטופל מסוים על מנת לבצע עבורו תהליך של יישור שיניים. ישנן סיבות רבות אשר בגינן אנשים בכל הגילאים פונים לבצע טיפולי יישור שיניים ובשנים האחרונות יש יותר ויותר אנשים בוגרים אשר עושים את מה שלא נעשה עבורם בתור ילדים ומיישרים את השיניים בעצמם. הגשר שאליו מתייחסים הוא מוט הברזל המגשר בין השיניים ובחוברים לריבועי המתכות אשר מודבקים על השיניים.

קרא עוד >

שיטות ודרכים להתמודדות עם פחד מטיפולי שיניים

אין זה סוד שחלק רחב מהציבור מפחד מרופא השיניים. פחד זה מונע אנשים לטפל בשיניים שלהם, ועל כן שכבר כן עוזרים אומץ ומגיעים לבדיקה, מוצאים שיש צורך בטיפול יותר רציני שגם עולה יותר וגם מפחיד יותר.

קרא עוד >

הבדלים בין שיטות יישור השיניים

שיניים ישרות ושממוקמות בצורה נכונה בפה, משפיעות רבות על החזות הכללית ומכאן שגם על הביטחון העצמי של אנשים. על כן טוב לדעת שכיום יש פתרון לשיניים שאינן ישרות ואף פתרון פופולארי

קרא עוד >

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים