צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

מדריכים ומאמרים

הלבנת שיניים כטיפול של אסתטיקה דנטאלית

התחום של טיפולים אסתטיים הקשורים לאיברי הגוף השונים לא פסח גם על המראה של הפה והשיניים. אם מטרתם הבסיסית של טיפולי האסתטיקה השונים היא שיפור המראה והחזרת האיברים למראה הצעיר שהיה להם לפני חלוף הזמן , כנסו כעת להמשך קריאת המאמר.

קרא עוד >

מה גורם לכאבי שיניים?

 כאבי שיניים זה בהחלט לא כאב נעים. בכדי להבין ממה נגרם הכאב כדאי להכיר את השיניים שלנו וממה הן עשויות. בפה של מבוגר יש- 32 שיניים, בפה של ילד יש- 20 שיניים חלביות. מערכת השיניים בנויה מ: שיניים חותכות, ניבים, מלתעות וטוחנות כשלכל שן יש תפקיד אחר בלעיסה ובאכילה.

קרא עוד >

טיפולי אסתטיקה בשילוב טיפולי שיניים - לקבלת מראה אטרקטיב

 טיפולי יישור שיניים כמו טיפולי שיניים אחרים שנחשבים לבעלי אופי אסתטי הם מהטיפולים הפופולאריים ביותר שמבוצעים היוםכל אחד רוצה להשיג את המראה האטרקטיבי ביותר שניתן לחשוב עליו,זאת כאשר כל טיפול אסתטי לצד טיפולי השיניים נלקח בחשבון מבחינתם של הרציניים בכל הנוגע להשגת המטרות שלהם.

קרא עוד >

מתי תדעו שאין מנוס מביצוע השתלת שיניים?

 אנשים רבים בישראל אינם מקפידים על היגיינת הפה ועל צחצוח שיניים, ורבים אחרים מעשנים או סובלים ממחלות שונות, ומסיבות אלו ועוד הם עלולים לסבול מאובדן שיניים. מאחר שכל אדם מעוניין לחייך בפה מלא ולהציג שיניים בריאות, אסתטיות ולבנות, חשוב לפנות לרופא שיניים המתמחה בהשתלות שיניים. כיום, קיימות מגוון טכניקות חדשניות ומתקדמות להשתלת שיניים, כאשר בין השיטות החדשות ניתן למנות השתלת שיניים ביום אחד.

קרא עוד >

טיפולי שיניים בעזרת רפואה סינית
טיפולי שיניים בעזרת רפואה סינית

 על פי הרפואה הסינית ישנה זרימת אנרגיה בגוף אשר מכונה צ'י (נשימה בסינית). נקודה זו מחיה את הגוף ובלעדיה אין לנו חיים, כלומר תפקוד הגוף מבוסס על נקודה זו.

קרא עוד >

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים