צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף

להבדיל מעשורים קודמים, בעידן הנוכחי ניתן לבצע יישור שיניים בלתי נראה, באמצעות ארבע שיטות, המתאימות למטופלים בגילאים ומצבים מגוונים. ד"ר תמר פינקלשטיין אורתודנטית מוסמכת ומקצועית, מבצעת יישור שיניים שקוף בשיטות חדשניות המאפשרות לכם לחייך כל היום לעולם.

 

שיטת אינויזליין - יישור שיניים שקוף ובלתי נראה בשיטת אינויזליין

 

שיטה המבוססת על סדרת קשתיות המזיזות את השיניים בהדרגה למקום הנדרש. הטיפול מתבצע במספר שלבים הנקבעים על ידי האורתודנט ובכל שלב מותאמת קשתית שונה, בהתאם לתוכנית הטיפולית המתוכננת על ידי הדמיה ממוחשבת ומתקדמת. השיטה מאפשרת למטופל להסיר את הפלטות במהלך צחצוח השיניים כך שהיגיינת הפה נשמרת באופן מקסימאלי. יישור שיניים ללא גשר קבוע, מאפשר למטופל לבצע יישור שיניים ללא קוביות מתכת או חוטים וניתן לחייך בפה מלא.

 

שיטת הסמכים הפנימיים(Lingual Appliances)

 

סמכים המודבקים בחלקה הפנימי של השן כך שאדם בסביבה החיצונית של המטופל אינו יכול להבחין בהם. מידות הסמכים מותאמות באופן אישי לכל שן והסמכים דקים כך שנוחות הטיפול היא מירבית. הסמכים הממוקמים בחלק הפנימי אינם משאירים כתמים על בסיס השן החיצונית (אופייני לסמכים חיצוניים) ובאמצעות שיטה זו ניתן לבחון בצורה מדוייקת את התקדמות הטיפול.

 

סמכים שקופים

 

הסמכים השקופים כמעט ובלתי נראים על אף שהם מודבקים בחלקה החיצוני של השן, משום שהם מיוצרים מחרסינה בצבע השן, אשר אינה משנה את צבעה במהלך הטיפול. 
לא כל יישור שיניים שקוף מתאים לכל מטופל ועל מנת להתאים את ההליך באופן אישי וביחס למצב השיניים שלכם, יש להתייעץ עם אורתודנט מוביל ומומחה בתחום להשגת התוצאה הטובה ביותר. 

 

אירודנטיס - יישור שיניים שקוף בשיטת אירודנטיס

 

שיטה חדשנית בתחום האורתודנטיה, המאפשרת למטופל לבצע יישור שיניים בשעות הלילה ובשעות הנוחות לו, באמצעות פלטת פלסטית שקופה בהתאמה אישית המורכבת על השיניים.

 

יישור שיניים שקוף במרפאת ד"ר פינקלשטיין - מטופלים מהאזור

מטופלים רבים מהאזורים הסמוכים לגבעת שמואל פוקדים את מרפאת ד"ר תמר פינקלשטיין מדי יום, בין השאר, לקבלת טיפול יישור שיניים שקוף. בין הערים הסמוכות מגיעים למרפאה מטופלים מאור יהודה, בני ברק, גבעת שמואל, גבעתיים, גני תקוה, ראש העין, פתח תקוה, קרית אונו, רמת גן, תל אביב וערים נוספות בסביבה.

לבירורים נוספים או קביעת תור ליישור שיניים שקוף התקשרו אלינו או מלאו טופס, ותיענו בהקדם

ד"ר תמר פינקלשטיין מומחית ישור שיניים בשיטות המתקדמות מתחום האורתודנטיה, מזמינה אתכם ליהנות מטיפול מקצועי בהתאמה אישית  ויחס אדיב לכל אורך הדרך.

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים