צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

יישור שיניים קוביות חרסינה

יישור שיניים קוביות חרסינה

 יישור שיניים סמכים מחרסינה

 

יישור שיניים עם קוביות מחרסינה דומה מאוד ליישור שיניים עם קוביות מתכת רק שסמכים מחרסינה הם שקופים או שצבעם זהה לצבע השן. במידה והמטופל מקפיד על היגיינת הפה ברמה סבירה הסמכים כמעט ולא נראים לעין. גשר חרסינה זאת השיטה הטובה ביותר לשליטה על תזוזת השיניים באופן הטיפול, זו השיטה היעילה ביותר והמומלצת ביותר. השיטה כוללת יישור שיניים בעזרת תומכים חיצוניים מחרסינה. אומנן הטיפול לוקח לא מעט זמן אך הוא מבטיח את התוצאות הטובות ביותר הנשמרות לאורך זמן ממושך. יישור שיניים חרסינה לרוב ניתן לראות על מובגרים ופחות על ילדים.
 

למה דווקא יישור שיניים סמכים חרסינה?

 

חשוב לציין שיישור שיניים בחרסינה היא השיטה היעילה ביותר מהסיבה שכבר צוינה למעלה, האורתודנט יכול לשלוט על הלחץ המופעל על השיניים זאת בעזרת הקוביות. דבר נוסף ולא פחות חושב השיטה הזו היא הזולה ביותר, כמחצית מהסכום שעולה כל שיטת טיפול יישור שיניים אחרת. גשר שקוף מחרסינה כמעט ולא נראה לעין, לכן גם המראה האסתטי של הפה כמעט ואינו משתנה לאורך הטיפול. טיפול זה הוא הוותיק ביותר, וידוע על האפקטיביות שלו הכי הרבה, כל מערכת לימודים המלמדת אורתודנטיה בעולם מלמדת את השיטה הזו
ומשום שיודעים הרבה על השיטה, כל בעיה שתופיע במהלך הטיפול תמצא לה פיתרון.  יישור שיניים ציפוי חרסינה היא שיטת הממולצת לכולם ומיוחד לבמבוגרים אשר ההמראה האסתטי חשוב להם יותר.
:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים