צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
יישור שיניים לילדים
יישור שיניים מהיר >
צמצום רווחים בין השיניים עקירה כחלק מהליך יישור שיניים

יישור שיניים מהיר

יישור שיניים מהיר

רבים נוטים לוותר על טיפול אורתודנטי ליישור שיניים, בשל המכשור אותו יש להדביק במהלך הטיפול ובעיקר בשל העובדה שטיפול אורתודנטי לוקח זמן רב.

 

אלו שאינם רוצים לוותר על מראה אסטטי לטווח ארוך, מחפשים טיפול יישור שיניים מהיר, אשר יקצר את טווחי הטיפול ויאפשר להם תוך זמן קצר לחייך חיוך מלא ביטחון ולחשוף שיניים ישרות ולבנות.

 

ישנה שיטה הנקראת Wilcodontics. בשיטה זו, מתקיים שיתוף פעולה בין האורתודונט ומומחה לפריודונטיה (חניכיים). 

השיטה כוללת ניתוח חניכיים נרחב שמבוצע על ידי מומחה החניכיים ואשר מטרתה ל"רכך" את עצם החניכיים ולאפשר תזוזה מהירה יותר של השיניים. שיטה זו יכולה לקצר את זמן הטיפול ב 50% ומתאימה לאנשים שרוצים שינוי מהיר ויעיל.

 

שיטות יישור שיניים חדשניות מוכחות ומקצועיות

 

  • שיטת אינויזליין - יישור שיניים מהיר בשיטת אינויזליין סדרת קשתיות המתוכננת על ידי הדמייה ממוחשבת ומתקדמת, מזיזות את השיניים בהדרגה למקום הנדרש. שיטת אינויזליין מאפשרת למטופל לבצע יישור שיניים ללא קוביות מתכת, או חוטים וניתן לחייך בפה מלא גם במהלך הטיפול.
     
  • שיטת הסמכים הפנימיים (Lingual Appliances) - סמכים המודבקים בחלקה הפנימי של השן כך שהם אינם גלויים ולא משאירים כתמים על בסיס השן החיצונית.
     
  • סמכים שקופים - סמכים כמעט שקופים ובלתי נראים, המודבקים בחלקה החיצוני של השן. הסמכים מיוצרים מחרסינה בצבע השן, אשר אינה משנה את צבעה במהלך הטיפול. 
     
  • אירודנטיס - יישור שיניים מהיר בשיטת אירודנטיס שיטה חדשנית, המאפשרת למטופל לבצע יישור שיניים בשעות הלילה ובשעות הנוחות לו, באמצעות פלטת פלסטית שקופה, המורכבת על השיניים ומותאמת באופן אישי עבור כל מטופל.

 

לא כל שיטה מתאימה לכל מטופל. בכדי להתאים את ההליך האורתודנטי באופן אישי עבור כל מטופל ביחס למצבו, יש להתייעץ עם אורתודנט מוביל ומומחה בתחום להשגת התוצאה הטובה ביותר. 

 

לטיפול יישור שיניים מהיר במרפאה של ד"ר תמר פינקלשטיין מגיעים מטופלים מהאזורים הבאים:

אור יהודה, בני ברק, גבעת שמואל, גבעתיים, גני תקוה, ראש העין, פתח תקוה, קרית אונו, רמת גן, תל אביב וישובים נוספים מהסביבה.

 

צרו קשר עם ד"ר תמר פינקלשטיין - אורתודנטית מומחית ליישור שיניים בשיטות המתקדמות מתחום האורתודנטיה, ותיהנו מטיפול מקצועי וחם בהתאמה אישית ויחס אדיב ואנושי לכל אורך הדרך.

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים