צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

יישור לסת

הלסת העליונה והלסת התחתונה צריכות להתאים אחת לשניה כמו מכסה לקופסא. הלסת העליונה צריכה לעטוף את הלסת התחתונה – כלומר, היא צריכה להיות רחבה יותר מהלסת התחתונה ומעט יותר בולטת ממנה. לסתות מאוזנות בגודלן חשובות לתפקודים רבים: החל מלעיסה, דיבור, נשימה, מאמץ יתר ועייפות של המפרק וכמובן למראה אסתטי.

במקרים של לסתות שאינן מאוזנות, השיניים העליונות יכולות לבלוט מדי קדימה או לחלופין הלסת התחתונה יחד עם הסנטר בולטים קדימה בעוד הלסת העליונה נכנסת פנימה.  

 
אופן הטיפול:
דרכי הטיפול במקרים אלה בילדים שונות מהטיפול במבוגרים, כיוון שאצל ילדים עצמות הפנים והלסת עדיין בשלבי התפתחות. לכן, במקרים אלה ניתן להימנע מטיפולים כירורגיים ולשלב בין טיפול אורתודנטי ליישור שיניים וטיפול משלים בעזרת מכשירים המאזנים את הלסתות – מרחיבים לסת או לחלופין, משנים את כיוון הגדילה שלה.
 
במבוגרים, במרבית המקרים יהיה צורך בניתוח אורתוגנטי בשילוב טיפול אורתודנטי.
הניתוח האורתוגנטי מבוצע תחת הרדמה מלאה. הוא אורך כמספר שעות ותלוי במורכבות המקרה. במהלך הניתוח הלסתות נחתכות ומורכבות מחדש במיקום תקין בעזרת ברקים או פלטות. חתכי הניתוח מבוצעים בדרך כלל בתוך חלל הפה על מנת למנוע צלקות חיצוניות.
 
לפני הניתוח יהיה טיפול אורתודנטי על מנת להביא את מצב השיניים למיקום תקין ככל הניתן לפני הניתוח, ולאחר הניתוח ימשך הטיפול האורתודנטי לעוד מספר חודשים עד לתוצאה המושלמת. 
 
לקביעת תור לאבחנה במרפאה האורתודנטית "תמר סמייל" התקשרו – 03-5320044
 
:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים