צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

טיפולי שיניים בעזרת רפואה סינית

טיפולי שיניים בעזרת רפואה סינית

 על פי הרפואה הסינית ישנה זרימת אנרגיה בגוף אשר מכונה צ'י (נשימה בסינית). נקודה זו מחיה את הגוף ובלעדיה אין לנו חיים, כלומר תפקוד הגוף מבוסס על נקודה זו. כל כאב שנוצר בגוף על פי הרפואה הסינית, הוא חוסר באנרגיית הצ'י. כאבי שיניים אף הם נובעים על פי הרפואה הסינית מחוסר זרימת אנרגיה והכאב נגרם מכיוון שהשיניים אינם מתפקדות כראוי בשל חוסר הזרימה של אנרגיה זו בשיניים שלנו.

 

הרפואה הסינית היא תחום רחב ומאתגר אשר מבוסס על פרקטיקות שנעשה בהן שימוש בסין מזה שנים רבות במשך למעלה מ-2,000 שנה. מבין הטיפולים המוכרים לנו ברפואה זו, ניתן למצוא מגוון טיפולים כמו – דיקור סיני שנעשה פופולארי ובעל תוצאות טובות ומידיות, טיפולים בצמחי מרפא, טיפול במגע, עצות תזונתיות, תרגול גופני ועוד.  מבין הטיפולים השונים לכאבים, ניתן למצוא גם טיפולי שיניים בעזרת רפואה סינית אשר נועדו לשפר לנו את החוויה הלא נעימה ולאפשר לנו לטפל בשיניים בצורה טבעית לחלוטין על ידי צמחי מרפא ומגוון שיטות טבעיות נוספות.

 

מגוון טיפולים נפוצים בעזרת רפואה סינית

 

רפואה סינית גיא קארו, ניתנת במרפאה של גיא אשר מביא איתו ניסיון רב במגוון רב של טיפולים אשר מתבססים על טפולים טבעיים לגמרי על פי השיטות העתיקות של הרפואה הסינית, כך שתוכלו לקבל במרפאה חוויה שונה מהסטנדרט המקובל. לאור הפופולאריות הרבה של טיפולים ברפואה משלימה, נראה כי יותר ויותר אנשים מעדיפים לפנות לרפואה משלימה ולוותר על הרפואה הקונבציונאלית אשר מציעה פתרונות שאינם טבעיים, כך שככל שהביקוש עולה, כך תחום זה הופך להיות פופולארי ומבוקש בפי המונים.

 

רפואה סינית בישראל

 

לאור המודעות הרבה של הציבור על רפואה סינית והתוצאות המרשימות של הטיפולים, כיום ניתן לקבל את טיפולים אלו במרפאות פרטיות או דרך קופות חולים בהסדר, כך שניתן לפנות בקלות רבה לרפואה סינית וליהנות ממגוון טיפולים טבעיים ואפילו טיפולים למחלות וכאבים שונים שהרפואה הקונבציונאלית לא מצאה להם פתרונות.

 

אם כך, בעת כאבי שיניים, תוכלו לפנות לטיפול ברפואה סינית – גיא קארו וליהנות ממגוון טיפולים טבעיים.

 

לקבלת פרטים נוספים אודות טיפולי רפואה סינית - לחץ כאן

 

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים