צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044
אזורי שירות
כל מה שצריך לדעת על טיפולי יישור שיניים בתל אביב >

כל מה שצריך לדעת על טיפולי יישור שיניים בתל אביב

טיפולי יישור שיניים ברחבי תל אביב, בדומה לכל מקום אחר בארץ, הפכו בשנים האחרונות לאחד מטיפולי השיניים הפופולאריים והנפוצים ביותר, וזאת הודות לטכניקות טיפול מתקדמות המאפשרות לכל אחד ואחת מכם, ליהנות משיניים מיושרות התורמות גם לבריאות השיניים לאורך זמן וגם לחיוך אסתטי. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות טכניקות שונות המיושמות במסגרת טיפולי יישור שיניים בתל אביב.

מידע כללי על טיפולי יישור שיניים

 

יישור שיניים שקוף

 

ברחבי תל אביב, תוכלו לפגוש במספר הולך וגדל של נשים וגברים הנהנים מכל יתרונות הטיפול ליישור שיניים שקוף. טיפולים אלו מכונים כך בשל הליך תיקון השיניים המתבצע באמצעות קשתיות מוסתרות מהעין המורכבות בחלל הפה. קשתיות אלו מובילות ליישור השיניים באופן הדרגתי והן נועדו להתמודד עם רוב הליקויים המצריכים טיפולי יישור שיניים בתל אביב, לרבות, צפיפות ורווחים בין השיניים, משנך עמוק ועוד. אחד היתרונות של הקשתיות הנסתרות מהעין טמון בעובדה שהן ניתנות להסרה בכל עת.

מידע נוסף על טיפול יישור שיניים שקוף

 

יישור שיניים פנימי

 

בעבר הלא כל כך רחוק, גם ברחבי תל אביב יכולתם להבחין בבני נוער, נשים וגברים העוטים על שיניהם סמכים (גשר) ממתכת, המורכבים על הצד החיצוני של מבנה השיניים. כיום, באמצעות טכניקות שונות לטיפולי יישור שיניים פנימי, כל אחד יכול לעבור הליך יישור שיניים מבלי לחשוף את הגשר, תודות להיותו של הגשר מותקן על החלק הפנימי של השיניים.

מידע נוסף על יישור שיניים פנימי

 

יישור שיניים לילדים

 

ילדים ברחבי תל אביב, בדומה לילדים בכל הארץ, עלולים לסבול מבעיות כאלו ואחרות במבנה השיניים הקבוע שלהם. מבנה זה מכונה משנן והוא מקבע את תצורתו הסופית לקראת גיל 11. בין יתר הסיבות המובילות לצורך בטיפולי יישור שיניים בקרב ילדים בתל אביב תמצאו: בעיות בלסת העליונה או התחתונה, לרבות, צפיפות או רווחים בין השיניים, בעיות משנן בין הלסת העליונה לתחתונה, לרבות: מנשך עמוק, סגר פתוח או קשת שיניים עליונה בולטת.

מידע נוסף על טיפולי יישור שיניים לילדים

 

יישור שיניים למבוגרים

 

יישור שיניים פנימי, יישור שיניים שקוף, יישור שיניים באמצעות סמכים (גשר) חיצוניים העשויים חרסינה או פלסטיק בגוון השן, הם רק חלק מהפתרונות המוצעים כיום למבוגרים ברחבי תל אביב, בכל הנוגע ליישור שיניהם. היצע הפתרונות האסתטיים והמתקדמים, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות משיניים מיושרות וחיוך אסתטי. 

מידע נוסף על טיפולי יישור שיניים למבוגרים

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים