צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

גשר שקוף

גשר שקוף הוא ללא ספק שם ודבר בתחום היישור שיניים והוא מאפשר לכם לקבל מראה שיניים אסתטי ויפה מבלי שהסביבה שלכם תבחין בכך. אם בעבר אנשים רבים ובעיקר מבוגרים לא ביצעו יישור שיניים בשל המבוכה מהסביבה בהרכבה הגשר, או שילדים רבים פחדו שהגשר יפגע בדימוי החברתי שלהם, כיום הדבר הוא שונה לחלוטין. הגשר השקוף ליישור שיניים הוא אמצעי יעיל, פופולרי, בעל ביקוש רב, בעל רמת דיוק גבוהה ומאפשר לבצע את תהליך יישור השיניים בזמן קצר יחסית לשיטות אחרות מיושנות יותר.

מה זה בעצם גשר שקוף?

גשר שקוף מורכב מקשתיות שקופות העשויות מפלסטיק קשיח אשר מיוצרות באופן אישי לכל מטופל על פי מבנה שיניו. קשתיות אלו מיצרים  בדיוק רב, על מנת שהטיפול בהן יהיה מהיר ומוצלח ויביא לתוצאות סופיות מושלמות. על מנת להתאים את הטיפול הטוב ביותר עבור מטופלים, עליהם לגשת לבדיקה מקיפה אצל אורתודנט המתמחה בשיטה זאת והוא מכין עבורם תכנית טיפולים מקיפה אשר מאפשרת להם טיפול נוח וקצר.

איך זה עובד?

לאחר ייצור הקשתיות באופן אישי ובניית תכנית טיפול על ידי אורתודנט מומחה, אחת לשבועיים יש צורך להחליף את הקשתית הנמצאת בפיו של המטופל, כאשר כל קשתית החל מהראשונה עד לאחרונה, מיישרת כל אחת בתורה את השיניים של המטופל ומביאה לידי שיניים ישרות ויפות. טכניקה זאת הינה הפופולרית והמבוקשת ביותר בתחום, שכך היא מאפשרת לאנשים רבים ליהנות מחיי שגרה מבלי לחוש כלל את הקשתיות ומבלי שהם יפריעו להם בעת דיבור.

כיצד מתנהלים ביום יום עם הגשר השקוף?

הגשר השקוף, הוא למעשה אותן קשתיות אשר מיוצרות אופן אישי לכל מטופל, אמנם הן יעילות כך שהסביבה אינה מבחינה בהן, אך יתרונם הגדול יותר שהם אינן פוגעות בדיבור ואינן מגבילות את המטופל מבחינת בחירת מאכלים, למעשה ניתן לאכול איתן כל שתרצו, אך בעת אכילה ניתן להוציא את הקשתית מהפה ולהחזירן בתום הארוחה. הסרתן באופן מהיר מסייע לכם לשמור על ניקיון הפה ותוכלו להוציא אותם בקלות בעת צחצוח שינים ובעת האכילה ולהחזירן בקלות רבה.

 

 

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים