צרו קשר לקבלת פרטים וייעוץ
על טיפולי יישור שיניים

03-5320044

מתי שמים גשר בשיניים


המושג גשר לשיניים הוא שם עממי שהכוונה שלו היא למערכת אביזרים מתכתיים בדרך כלל המותקנים על השיניים של מטופל מסוים על מנת לבצע עבורו תהליך של יישור שיניים. ישנן סיבות רבות אשר בגינן אנשים בכל הגילאים פונים לבצע טיפולי יישור שיניים ובשנים האחרונות יש יותר ויותר אנשים בוגרים אשר עושים את מה שלא נעשה עבורם בתור ילדים ומיישרים את השיניים בעצמם. הגשר שאליו מתייחסים הוא מוט הברזל המגשר בין השיניים ובחוברים לריבועי המתכות אשר מודבקים על השיניים.

ישנן שתי סיבות עיקריות לביצוע טיפול של יישור שיניים. האחת קשורה בעניין רפואי - כלומר שישנה שן או ישנן שיניים אשר אינן צומחות במקומן והן עלולות לסכן את שאר השיניים, אם במיקום לא נכון ואם בדלקת או מחלה כלשהי. הסיבה הרווחת השנייה היא אסתטית - לשפר את המראה של הפה והפנים במידה ומראה הפה הפתוח וחושף השיניים אינו מספק מראה אסתטי מספיק לדעתו של אותו אדם אשר החליט לבצע את הטיפול.

איך מתקינים גשר בשיניים?

התהליך של יישור שיניים הוא הדרגתי ומבוסס על כמה שלבים. ברוב המקרים השלב הראשון הוא משיכת השיניים לאחור על מנת לפנות מקום לשיניים אשר אינן צומחות כמו שצריך מפאת חוסר מקום. לאחר פינוי המקום מודבקים על גבי השיניים בדבק מיוחד הריבועים העשויים מתכת ודרך כולם עובר חוט ברזל דקיק אשר בעצם קושר את השיניים האחת לשנייה וברגע שאחת זזה, היא יכולה למשוך אליה גם את השן הסמוכה לה.

כמה זמן אורך יישור שיניים?

אין מדובר כאן בפתרון קל ומהיר. השיניים הן עצמות בגוף וככאלה לוקח להן זמן להתרגל לשינויים ולהזזה. בדרך כלל אורך הטיפול בין שנה וחצי לשנתיים ואין ברירה אלא להישאר עם גשר בשיניים במשך כל הזמן הזה. ישנם כיום גשרים לשיניים או אביזרים אחרים ליישור שיניים שהם שקופים לגמרי והעצם לא רואים אותם באופן שגרתי. אביזרים אלה מתאימים לאנשים בוגרים ופחות לילדים או בני נוער. לאלה פחות אכפת שהברזל בתוך הפה גלוי לכל.

:: לפרטים ומידע נוסף צרו קשר לשירותי יישור שיניים חייגו
צרו קשר טלפוני או השאירו פרטים ונחזור בהקדם 03-5320044

דוא”ל

טלפון

שם מלא

שיטות וסוגי הטיפול ליישור שיניים